Gry bitewne

Jedną ze stref, którą będziecie mogli odwiedzić podczas Festiwal ALEgramy 2023 będzie ta poświęcona Grom Bitewnym. Oprócz stanowisk wydawców będziecie mogli na własne oczy zobaczyć, jak prezentują się ich systemy na specjalnie do tego przygotowanych stołach, a co więcej sami spróbować w nich swoich sił.
 
Oprócz tego dodatkową atrakcją będzie wystawa figurek z przeróżnych systemów, ale również wszelkich tych, które nawiązują do kultury geekowskiej. I tutaj zwracamy się z propozycją dla Was.
 
Jeśli macie swoje kolekcje bitewniakowych armii, oddziałów, a może nawet pojedynczych figurek bohaterów. Jeśli posiadacie ciekawą kolekcję figurek z uniwersum Marvel, DC albo innego, o którym nawet wcześniej nie mieliśmy nawet pojęcia, że istnieje. I chcecie się nimi pochwalić i zaprezentować je uczestnikom Festiwalu ALEgramy, to czekamy na kontakt od Was na sprzedaz@aleplanszowki.pl. Dajcie nam znać co chcielibyście pokazać światu.
 
Oczywiście na czas festiwalu zapewniamy ochronę dla Waszych kolekcji. Gdy Wy będziecie bawić się podczas tego wydarzenia, Wasze figurki będą cieszyć oko i wzbudzać zachwyt wśród innych uczestników.