To już w ten weekend nasza załoga Portal Games przywędruje ze Śląska na Pomorze! Ale nie przybędą z pustymi rękami!
 
Nasze kartony są pełne gier planszowych przecenionych nawet o 60% z okazji nadchodzącego Black Friday. To będzie doskonała okazja na zakupy z rabatem. Ale ostrzegamy, pula nie będzie duża…
 
Dodatkowo nasza ekipa Portal Games będzie miała ze sobą masę listopadowych nowości, które będziecie mieli okazję przetestować na naszym stoisku. Znajdziecie Suburbię, czyli kafelkową grę o budowaniu miasta, Proszę Wsiadać o tworzeniu najbardziej szalonych linii autobusowych oraz przedpremierowo – Ostatnią Wiadomość! A jeżeli gier nadal Wam mało, to koniecznie zajrzyjcie do games roomu, gdzie przekazaliśmy: Eleven, Ark Novę, Bitoku, Virtu, Messinę 1347, Jakuba Wędrowycza i wiele, wiele więcej.
 
A gdy w sobotę będziecie chcieli złapać oddech od intensywnych rozgrywek, to w Sali Prelekcyjnej nr. 6 spotkacie Merry i Ignacego, który od godziny 11 do 18 będzie do Waszej dyspozycji. Będzie nauka zasady gry Eleven, Prezes wprowadzi Was również w świat Neuroshimy Hex, zdradzi co nieco z planów wydawniczych Portal Games, a na koniec przeprowadzi warsztaty twórców gier. Jedno jest pewne – będzie się działo!”.
 
Stoisko Portal Games znajdziecie na hali B, miejsce 4.