Stoły wydawnictwa IUVI Games, będą uginać się pod tytułami:


– Bramy Thandaru zostają otwarte! Razem z IUVI wybierzcie się do świata Hero Realms i stańcie do walki naprzeciw sobie lub zmierzcie się z potężnymi Bossami ukrytymi w dodatkach kampanijnych.

– gwiazdy na niebie zapowiadają niezwykłe pojedynki w Star Realms! Podczas wydarzenia będziecie mogli zmierzyć się nie tylko z innym graczem, ale także Bossami o różnym poziomie trudności, dzięki dodatkowi Star Realms: Frontiers.

– Szukacie szybkiego tytułu dla dwojga, który sprawi, że walka będzie szybka a damage zadawany, będzie tak wielki, jak kreatury, które zagrywacie? Koniecznie musicie sprawdzić Epic: Pojedynek! Szybka i dynamiczna rozgrywka sprawi, że będziecie chcieli zagrać jeszcze raz.

– Czym byłoby stoisko IUVI Games bez główkowania nad tytułami z serii SmartGames. 70 tytułów, które porwą Was w świat gier logicznych na dłuuugie godziny! Znajdziecie tu coś dla młodszych i nieco starszych graczy. Jedno jest pewne, wasze szare komórki otrzymają zastrzyk endorfin, kiedy uda się Wam rozwiązać kolejne zadanie z poziomu EXPERT.

– Wasze serce bije szybciej, kiedy widzicie planszówkowe abstrakty? Dlatego na stołach IUVI Games, nie może zabraknąć Minerałów, które nadal zachwycają wykonaniem oraz prostą rozgrywką. Ten rodzinny tytuł gości już na stołach setek graczy. Czy jesteś tym, który zgromadzi najcenniejsze skarby ziemi?

– Król powrócił a wraz z nim jego świta. Na stołach nie może zabraknąć jednej z najlepszych gier deckbuildingowych, czyli Dominiona! Razem z podstawką czekają na Was dwa dodatki – Przystań” oraz Pieśń Nocy. Jeśli lubicie gry karciane, to jest to tytuł obowiązkowy.

– Na koniec jedna z największych niespodzianek związana z poprzednim punktem. Podczas Festiwalu będzie można nabyć przedpremierowo najnowszy dodatek do gry Dominion – Złoty Wiek.


Stoisko IUVI Games znajdziecie na hali B, miejsce numer 8.